Belly flaps / offal

Filters

Sort by:

11 products

Variation itemsOn sale
Pastrami - smoked, finely seasoned specialty
Sale price7,43 €* Regular price8,74 €(29,72 €/kg) 30-Day Best Price*: 7,22 €
4.8
350g
Dry-Aged Skirt Steak
Sale price14,34 €(40,97 €/kg)
5.0
500gSave 2,47 €
Dry-aged flank steak
Sale price14,02 € Regular price16,49 €(28,04 €/kg) 30-Day Best Price*: 16,48 €
4.8
Variationsartikel❄️ Tiefgekühlt
Brisket Beef
Sale priceFrom 81,00 € (27,00 €/kg)
4.9
2000 g❄️ Tiefgekühlt
Beef short ribs
Sale price47,00 €(23,50 €/kg)
4.9
900 g❄️ Tiefgekühlt
Veal kidneys
Sale price11,69 €(12,99 €/kg)
5.0
600 g❄️ Tiefgekühlt
veal liver
Sale price20,59 €(34,32 €/kg)
5.0
Variation items
Dry-Aged Hanging Tender - Onglet
Sale priceFrom 10,19 € (39,50 €/kg)
5.0
Variation items
ORGANIC Dry-Aged Hanging Tender - Onglet
Sale priceFrom 11,99 € (59,95 €/kg)
5.0
350g
ORGANIC Dry-Aged Skirt Steak
Sale price17,48 €(49,94 €/kg)
500g
ORGANIC Dry-Aged Flank Steak
Sale price21,99 €(43,98 €/kg)