Beef leg / shell

Filters

Sort by:

9 products

400g
Beef roulades (2 pieces)
Sale priceFrom 8,09 € (26,97 €/kg)
5.0
Variation items
Roast beef
Sale priceFrom 9,99 € (19,98 €/kg)
5.0
Variation items
Spider Steak / Bat Steak
Sale priceFrom 4,95 € (30,94 €/kg)
4.9
500 g, smoked
Beef ham
Sale price19,99 €(39,98 €/kg)
5.0
2000 g❄️ Tiefgekühlt
Picanha (Boiled beef with a fat cap)
Sale price49,98 €(24,99 €/kg)
5.0
1100 g❄️ Tiefgekühlt
Mayor's Piece - Tri Tip Steak
Sale price27,49 €(24,99 €/kg)
5.0
400gSave 1,28 €
Feinste BIO Rinderrouladen (2 Stück)
Sale price11,51 € Regular price12,79 €(28,78 €/kg) 30-Day Best Price*: 10,39 €
5.0
Variation items
Organic beef roast
Sale priceFrom 13,49 € (26,98 €/kg)
1.1 kg❄️ Frozen
Beef tongue
Sale price16,49 €(14,99 €/kg)